Blog Zondag 9 mei | Print |

Gisteren waren de leerkrachten en de directie naar de universiteit. Er was dus weinig leven hier, een vrije dag voor mij. Doet al eens goed. Rustig een hele tijd kunnen lezen. Eindelijk!


´s Avonds door de ambulance van de brandweer aan het hotel opgehaald, niet dat er iets mis met me was, ik ging gewoon op bezoek bij de brandweermannen! Er was taart, best gezellig: Als je dan toch in Comalapa bent voor een koffie in de Chixot kan je ook wel eens bij de pompiers langslopen. Pak een tuctuc, vragen "bomberos", voor de deur afgezet, 30 eurocent betalen, simpel niet?
 
Grote zondagse markt vandaag. Voor 10 eurocent van een jongetje 12 tweehapjesbananen gekocht. Toch geen prijs om de aap uit te hangen.
Er wandelde op de markt een groep toeristen rond, in gesloten gelederen met camera in aanslag. Alleen een bordje "turistas" ontbrak. Ze hadden zelfs mij als witte niet gezien.
 
Straks om vier uur gesprek met de bouwondernemer. Alles ziet er goed uit.
Om vijf uur Marimbaconcert op het Plein. De leraar muziek van het Liceo gaat het geheel dirigeren. Ben wel een beetje benieuwd.
En morgen, laatste volledige dag. Ik stuur dan de laatste commentaar. Ik hoop dat het bloggen een geslaagd initiatief was.
Voor iedereen een pakske zon, ik heb genoeg hier!

Gust groet U!